NadraIn – Recenze

NadraIn patří mezi doplňky výživy, které slibují zvětšení poprsí. NadraIn není ale prioritně určen na zvětšení poprsí mladým nespokojeným ženám, ale pro ženy v menopauze a v období po menopauze, kdy ženský estrogen oslabuje a účinky tohoto přirozeného hormonu jsou stále slabší.

 

 

Přípravek NadraIN by podle výrobce neměl mít žádné nežádoucí vedlejší účinky. Naopak by měl mít další příznivé účinky na ženský organismus, například zmírňuje cyklickou premenstruační bolestivost prsou, příznivě ovlivňuje sexuální zdraví a plodnost ženy, zmírňuje potíže spojené s menopauzou.

 

nadrain-prsa

 

Složení

Přípravek obsahuje přírodní látky (isoflavony, flavonoidy, fytosteroidy), které posilují příznivý účinek přirozeného ženského hormonu estrogenu na pevnost, plnost, tvar a objem poprsí. Mezi hlavní přírodní zdroje fytoestrogenu použité v tomto přípravku patří například olej z plodů sóje, lněných semen nebo granátového jablka. Zastoupení zde mají i extrakty ze šišek chmelu nebo semen pelyňku.

 

Užívání

Užívání výživového doplňku NadraIn je velmi jednoduché. Každý den užijete jednu tabletu, kterou zapijete vodou nebo jinou tekutinou. Nezáleží na tom, zda budete užívat tablety ráno, v poledne nebo večer. Můžete je užívat na lačno ale i po jídle. Pro zmírnění premenstruační bolestivosti prsou můžete krátkodobě užívat 2 tobolky denně.

Doplněk stravy je určen k dlouhodobému užívání. Výrobce doporučuje 2-3 měsíční užívání následované měsícem bez užívání.Tento proces je třeba neustále opakovat. Při úplném vysazení dosažené výsledky po pár týdnech pominou.

V období těhotenství a kojení se užívání přípravku nedoporučuje, jelikož nebyl v těchto situacích testován a dopady na dítě nejsou známy. V těhotenství a mateřství se objem prsou zvětšuje přirozenou cestou a tak by také bylo užívání tabletek NadraIn zbytečné.

 

 

Cena a Vaše zkušenosti

Cena jednoho balení je 999 Kš i s dopravou. Balení obsahuje 60 tablet a vydrží vám 2 měsíce. Měsíční kúra vás bude stát 500 Kč. Není to mnoho, ale protože výsledek není trvalý, je třeba tento produkt užívat téměř bez přestávky. Během roku byste měli užívat NadraIn až 9 měsíců, aby efekt přetrval.

Pokud máte s tímto výživovým doplňkem zkušenosti, podělte se o ně prosím v komentářích.

NadraIn – Recenze
3.63 (72.55%) 1178

You may also like...

2 Responses

  1. Jana napsal:

    NadraIN je úplně k ničemu.

  2. jana napsal:

    NadraIn uz nikdy vic po dvou mesicich neskutecna chut k jidlu 6 kilo navrch kamaradka to same chut k jidlu po vysazeni se chut k jidlu vratila zpet do normalu prsa byly pevnejsi ale za cenu par kilo navic vyhozene penize a investice do posilovny na puvodni vahu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *