Dermacol Enja Push-up

Dermacol Enja Push-up účinně zpevňuje pokožku v oblasti prsou. Obsahuje výtažek z mořských řas aosaine a rostlinných extraktů firmiderm. Obě zmiňované látky přispívají k zpevňovacími efektu. Používáním tohoto produktu získají Vaše prsa zpět svou pevnost a budou méně náchylné k ochabnutí. Krém je určen pro všechny typy pokožky. Přípravek je hypoalergenní, což znamená, že jej můžete směle použít, i když máte velmi citlivou pokožku.

 

dermacol-push

 

Použití krému a cena

Doporučujeme aplikovat 1 – 2x denně. Nejlepší bude, když ho budete používat 1x denně a pokud po několika dnech neuvidíte výsledky, tak jednoduše zdvojnásobte dávku.

Je důležité natírat si poprsí každý den. Jinak by se nemusel dostavit očekávaný účinek. Krém byste měla používat minimálně po dobu dvou měsíců.

Dermacol Enja je cenově dostupnější a minimálně stejně kvalitní jako konkurenční přípravky, které slibují obdobný účinek. Balení krému Vám vydrží přibližně 4 týdny. Závisí to hlavně od frekvence dávkování. Jde o známou firmu, takže kvalitu zaručeně najdete.

 

 

Zkušenosti

Pokud patříte mezi ženy, které mají v důsledku velikosti svého poprsí problém s páteří, nebo nedej bože má opačné pohlaví problém s Vámi udržet oční kontakt, zklameme vás. Tento produkt není určen pro Vás. Naopak, dámy s menším poprsím si přijdou na své.

Všimli jsme si ale ještě jeden malý nedostatek, který bude pravděpodobně souviset se složením produktu. A tím je delší doba schnutí. My si však myslíme, že to je malá daň za odměnu, která Vás čeká na konci kúry.

 

Zákaznice bohužel nezaznamenaly tzv. push-up efekt. Krém jim pokožku jen napl a zpevnil. Doporučují kombinovat používání krému s pravidelným cvičením. Jakákoliv forma aerobní aktivity příznivě působí nejen na Vaše poprsí, ale na celé tělo. Fyzická aktivita Vám zlepší cirkulaci krve v těle a také se budete cítit o poznání lépe.

 

 

Dermacol Enja Push-up
3.06 (61.25%) 16

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *