Decolen – Recenze

Decolen je přírodní doplněk výživy, který by měl ženám zajistit plný a pevný tvar jejich poprsí. Je to opravdu tak? Viz naši krátkou recenzi tohoto známého přípravku „na zvětšení a vyformování“ poprsí. Dozvíte se mimo jiné jeho složení, účinky ale i cenu a zkušenosti ostatních. Pokud jste i vy vyzkoušely tento přípravek nebo máte dotaz, zapojte se do diskuse pod článkem.

 

decolen-prsa

 

Co obsahuje? Takovéhle je jeho složení.

Decolen pro ženy obsahuje rostlinné fytoestrogeny (steroly, lignany) a vitamin D s antioxidačními vlastnostmi. To vám asi nic neříká, že. Tak ještě jednou pěkně po pořádku. Fytoestrogeny jsou látky přírodního charakteru podobné ženskému estroténu. Estrogen je ženský hormon, který mimo jiné ovlivňuje vývoj a zdraví prsů. O zastoupení fytoestrogenu v přípravku Decolen se postaraly zejména výtažky z chmele a lněných semen.

Lněná semínka jsou bohatým zdrojem lignanů (fytoestrogen). Chmel obsahuje flavonoidní fytoestrogeny, které zároveň mohou snížit nepříznivé účinky hormonální nerovnováhy. Antioxidanty v chmelu a jadérkách z hroznů spolu s D vitamínem pomáhají chránit buňky před škodlivými účinky volných radikálů a podporují dlouhodobé zdraví tkáně.

 

 

Užívání, dávkování a cena

Pilulky Decolen se užívají 2-krát denně po jedné tabletě. Tablety se užijí vcelku a zapíjí se potřebným množstvím vody. To znamená, že 100-tabletové balení vám vydrží 50 dnů. Cena takového balení se pohybuje kolem 700 Kč, z čehož snadno vypočteme, že měsíc užívání nás bude stát 450 Kč. To není vůbec moc v případě, že by to opravdu fungovalo. Výrobce doporučuje užívat doplněk minimálně 2-3 měsíce.

 

Zkušenosti a reálné účinky

Decolen vyzkoušelo už mnoho žen, které nejsou spokojeny s velikostí, tvarem nebo kondicí svého poprsí. Jde o cenově velmi přijatelný doplněk výživy, který určitě nenaruší žádný rodinný rozpočet. Problémem je ale jeho účinnost, na kterou se mnoho žen stěžuje. Pokud si podíváte diskuse, většina komentářů je negativních. Najdou se ale i pozitivní reakce a není jich až tak málo.

My budeme ale nestranní a dáme prostor vám, které jste již do kontaktu s těmito pilulkami přišli. Vyjádřete svůj názor a zkušenosti v komentářích. Děkujeme.

 

 

Decolen – Recenze
3.02 (60.46%) 174

You may also like...

1 Response

  1. Barbora napsal:

    Dobrý den, chci se zeptat zda to opravdu funguje koupila jsem si přípravek Decolen zatím to beru druhý týden tak jsem zvědavá

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *