Krém na zvětšení prsou NIM FAB bust fix

Bust Fix je krém (sérum) na zvětšení poprsí. Pomocí aktivních látek, které obsahuje, by měl být schopen vypnout ochablou pokožku a zajistit tak optické zvednutí poprsí. Obsahuje i patentované látky, které by měly podporovat ukládání tuků v oblasti, ve které jsou aplikovány. Zvětšení obsahu tuku na prsou znamená zvětšení samotných prsou. Je to opravdu tak nebo je to jen další způsob, jak od vás dostat peníze? Podívejme se na to v krátké recenzi.

 

bust-fix_nip

 

Složení krému

Krém má velmi specifické složení, které se od konkurence zcela odlišuje. Společnost NIP + FAB vsadila na 2 známé složky a jednu patentovanou novinku. Největší část tvoří právě tato novinka CellActive® FORM, která by měla prsa zaoblovat a podporovat ukládání tuků (a tím i růst prsou). Jde o komplex aktivních látek na rostlinné bázi. Druhou složkou je Mangostana, která poprsí tvaruje. A zmínit musíme i esenciální prvek Cell-Boost, který pokožku zjemňuje a zpevňuje.

 

 

Použití a cena

Přípravek je určen pro všechny ženy, které chtějí dosáhnout plnější a pevnější poprsí. Účinek by měl být velmi rychlý, prodejce slibuje větší prsa už za 6 týdnů. Bust Fix se aplikuje na čistou pokožku poprsí a dekoltu. Doporučuje se jej používat po sprchování, protože zcela čistá pokožka dokáže nejlépe vstřebat aktivní látky.

Cena jednoho balení séra o objemu 100 ml se pohybuje na úrovni 489 Kč. Toto 100 ml balení by vám mělo vydržet celou 6-týdenní kúru.

 

Vaše zkušenosti

Tento krém není až tak známý jako například produkt SuperPrsia, proto se jeho účinnost na fórech a v diskusích zatím moc neřeší. Reakce, které jsme ale našli, byly více méně pozitivní. Uživatelky zaznamenaly vypnutí pokožky v oblasti dekoltu. Samotné zvětšení poprsí ale většinou nezaznamenaly.

 

 

Krém na zvětšení prsou NIM FAB bust fix
3.79 (75.79%) 38

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *