Bylinky na zvětšení prsou, jídlo a vitamíny na poprsí

Mnoho žen se ptá, co na růst prsou a ňader jíst, případně co pomůže na růst prsou z hlediska jídla, bylinek, vitamínů nebo jiných látek. Pravdou je, že vliv na růst prsou má i to, co člověk jí, ale nejde jen o jednoduchý vzorec, že pokud budete jíst například sóju, pít například mléko nebo užívat nějaké konkrétní rostliny, že se automaticky hned dostaví růst ňader. To, co pomáhá na růst prsou, je totiž zejména zvýšení hladiny některých hormonů a větší přísun zdravých tuků do organismu, takže jednoduchý návod neexistuje, jde o komplexní postup.

 

byliny

 

Potraviny a jídla na růst prsou

Potraviny a jídla na růst poprsí a na podporu růstu prsou by měla zahrnovat zejména vyšší obsah hormonu estrogenu. Například mléčné výrobky mohou obsahovat obecně vyšší hladiny některých hormonů a tak mohou stimulovat růst prsou v případě, že žena měla snížené množství těchto hormonů v těle. Také obsahují dostatek kalorií a tuku,což může také ovlivnit zvětšení hmotnosti a objemu prsou, ale pouze tehdy, pokud již žena není například obéznější.

Sója jako taková obsahuje také přírodní náhradu estrogenů, konkrétně tzv. fytoestrogeny, což jsou rostlinné náhrady. I proto velmi dobře účinkuje například nápoj obsahující sójové mléko, což také ovlivňuje růst prsů. Potraviny pro růst prsou by měly také obsahovat zdravé, čili nenasycené tuky. Jde například o olivy, avokádo, lněná semena, sezamová semena, případně oleje z těchto surovin, například olivový olej, avokádový olej nebo lněný olej.

 

 

Co je dobré ještě jíst na růst prsou?

  • Určitě je třeba dostatek ovoce a zeleniny a to i proto, že vitamíny a minerály nacházející se v ovoci regulují hladinu hormonu testosteronu.
  • Navíc vysoký obsah antioxidantů způsobuje, že buňky jsou více chráněny před poškozením a posiluje se celkově i imunitní systém.
  • Červené zelí, brokolice nebo květák mají i velmi dobrý účinek v rámci prevenci proti tvorbě karcinogenních buněk.

 

Důležité je také vědět, že nejen estrogen, ale také testosteron má vliv na růst prsů. Jeho zvýšená hladina tento růst brzdí a také proto se doporučuje jíst více ovoce. Na druhou stranu, více estrogenu vyváží hladinu testosteronu. Důležité je tak vědět nejen to, jaké jídlo na růst prsou pomáhá, ale také ktoré zabraňuje zpomalování růstu. V tomto případě jsou například dobré hnědá rýže, oves a papája. Pro tvorbu hormonů a růst prsou je důležitý v jistém množství i jód, případně tofu, ze kterého máme také mnoho chutných receptů.

 

Ovoce na růst prsou Zelenina na růst prsou
Jablka Okurky
Třešně Brambory
Granátová jablka Mrkev
Papája Dýně
Citrusové plody s vitamínem C Rajčata

 

Vitamíny na růst prsou a ňader

Na podporu růstu prsou může žena zkusit i zvýšený příjem některých vitaminů. Na druhou stranu, je třeba rovnou říci, že nejde o žádný zázračný recept na růst, protože byste opravdu musela sníst tuny zeleniny a ovoce, aby se to viditelně projevilo. Zároveň však platí, že hladina vitamínů v těle příznivě ovlivňuje organismus a jsou vitamíny, které pro růst prsou vědí udělat mnohem více než jiné látky. Nejen však pro růst, ale i pro kvalitu prsou.

Například vitamin A pomáhá vyživování pleti, vitamin C je odpovědný za produkci kolagenu, který pomáhá udržovat pružnou a dostatečně pevnou pokožku, přičemž vitamin E pomáhá obnovovat staré vrstvy pokožky novými. Samozřejmě, neexistuje žádný konkrétní vitamín na růst prsou do objemu, ale jde spíše o podpůrné faktory. Tyto vitaminy můžete přijímat ve zvýšeném množství přirozenou cestou z ovoce nebo zeleniny, případně formou různých vitaminových doplňků.

 

Bylinky na růst prsů a poprsí

Zvětšení prsou bylinkami je možné pouze tehdy, pokud přijímáte bylinky podporující růst prsou pomocí fytoestrogenů. Jde o přírodní náhradu ženského hormonu estrogenu, jehož produkce ve zvýšené míře končí zhruba kolem 25. roku života ženy. Velmi často používaná rostlina je Fenykl. Ten růst prsou totiž ovlivňuje zejména proto, že je velmi dobrou zásobárnou přírodních látek podobných estrogenu. Použitím fenyklu jako koření do jídla také nic nezkazíte.

Rostlina jako taková patří mezi bylinky na růst prsou obsahující anethol, dianethol a photoanethol, které zvyšují hladinu estrogenu v těle. Fenykl má také příznivé účinky při kojení, protože podporuje tvorbu mléka. Stimulantem mateřského mléka je i bylina Vojtěška. Anýz patří také mezi rostliny obsahující anethol zvyšující hladinu estrogenu. Platí, že i zde podobně jako u vitaminů je možné zvolit dva způsoby: buď přirozený ve formě užívání samotných bylin v přírodní formě, nebo substituční formou speciálních přípravků.

 

 

Výživové doplňky

Pokud hledáte něco na růst prsou, co bude mít dostatečně koncentrovaný charakter, abyste nemusela jíst tuny fenyklu nebo ovoce, tak přesně na tento způsob pomoci se soustřeďují speciální výživové doplňky. Na růst prsou existuje samozřejmě celá řada výživových doplňků, přičemž buď jde o produkty obsahující zvýšené množství vitamínů určitého typu, zejména skupin A, C a E, nebo jde o produkty s koncentrovaným množstvím fytoestrogenů, což je nejčastější případ.

  • Velmi často se používají přírodní produkty s obsahem například Snovky řecké, SawPalmetto, Damiany, DongQuai nebo jiných.
  • Základem jsou přírodní fytoestrogeny, což jsou rostlinné fytohormony ovlivňující růst prsou.
  • To, zda některé konkrétní produkty účinkují, zjistíte buď sama na sobě, nebo si vyhledáte internetové fóra a diskuse, kde si přečtete zkušenosti jiných.
Bylinky na zvětšení prsou, jídlo a vitamíny na poprsí
3.48 (69.52%) 42

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *